Web aplikacijų kūrimas

PATYRĘ IR PATIKIMI WEB APLIKACIJŲ KŪRĖJAI

Mūsų paslaugos apima visą programavimo darbų paketą, todėl galite rinktis ar norite sistemos, kuri prieinama tik jūsų įmonės viduje, o galbūt sistemos, kuri bus integruota Jūsų svetainėje ir prieinama užsakovams ar kitiems išorės klientams. Dirbame su įvairiais sprendimais ir plečiame savo žinias naudojant įvairias naujausias technologijas.
Mes galime pateikti geriausius sprendimus ir sukurti sistemą klientams ir galutiniams vartotojams, atsižvelgiant į biudžetą ir numatytą projekto pabaigos datą.

Web aplikacijų kūrimas

Pažangios web aplikacijos apima sudėtingesnes technologijas nei standartinės svetainės. Norėdami užtikrinti sistemos lengvą administravimą ir greitą užkrovimą, mes naudojame įvairias programavimo kalbas ir ilgametę patirtį, ieškodami naujų būdų pasiekti rezultatui.

Ką gausite su web aplikacijų paslauga?

GREITAS SISTEMOS SUKŪRIMO PROCESAS

Jums nereikia suprasti, ką reiškia SCRUM, agile, licenzijos, įskiepiai ir kiti programuotojų žargonai. Tereikia žinoti, kad sudarinėjant jūsų projekto planą ir vykdant kūrimo procesą, mes naudojame geriausius metodus ir išbandytas naujausias technologijas. O jei šie žodžiai – kalba Jums pažįstami, mielai padiskutuosime apie sistemos branduolį giliau.

LAIKAS DIRBTI SU IDĖJOMIS IR FINANSAVIMU

Jūsų idėjos turi klestėti! Patobulinkite savo rinkodaros metodus, užsiimkite savo verslo plėtra, kad gautumėte daugiau klientų ir pelno. Negaiškite laiko spręsdami programinės įrangos gedimus ir nekompetetingų programuotojų klaidas.

SISTEMA, KURI PALENGVINS JŪSŲ DARBĄ

Jau turite sukurtą sistemą, kuri netenkina Jūsų? Galbūt sistema pasenusi ir teikia daugiau darbo taisant padarytas klaidas? O gal neturite sistemos ir vis dar viską įvedinėjate ranka? Mūsų tikslas yra pakeisti jūsų kasdienybę, leisti Jums susikoncentruoti ties kitomis svarbiomis verslo idėjomis. Pamirškite popierius, priminimus ant darbastalio ir užrašus, mūsų sistema padarys viską už Jus.

TECHNINĖ IR VERSLO PRAKTIKA

Nors esame internetinių svetainių kūrėjai, mūsų sėkmingi sandoriai su įmonėmis ir galimybė pažvelgti į jų darbo vidines problemas, suteikia mums unikalią patirtį, kurios dėka kiekvieną naujai ateinantį klientą galime lengviau suprasti ir padėti išsiaiškinti sistemų trūkumus.

KONKURENCINGAS IR SKAIDRUS KAINŲ NUSTATYMO MODELIS

Projekto kaina apskaičiuojama pagal detalųjį projekto planą. Norime nustatyti visus galimus nukrypimus nuo pasiūlymo, kad projekto kaina darbų eigoje nesikeistų. Tačiau to išvengti negalime jeigu , klientų pageidavimu, kryptingai keičiasi programos funkcionalumas.

REIKIA ATNAUJINTI AR SUKURTI PROGRAMĄ?

PROCESAS

Svetainės sukūrimo procesas
Svetainės sukūrimo procesas
Meniu