Interneto svetainių kūrimas

Būkite žingsniu priekyje

Interneto svetainių kūrimas atsižvelgiant į kliento norus – mūsų pagrindinė užduotis.
Šiuolaikinės interneto svetainės yra glaudžiai susijusios su naudotojo patirtimi, paieškos sistemų optimizavimu, naudojimosi paprastumu ir kita technine informacija, tačiau tai tik keli elementai, kurie yra susiję su svetainės kūrimu.

Mūsų interneto dizaino ir kūrimo komanda sukūrė ne vieną efektyvią internetinę svetainę, kad palengvintų klientų verslo augimą. Ne paslaptis, kad didžioji dalis verslų, reprezentuoti įmonėms naudoja „WordPress“ svetaines, orientuotas į lengvą pritaikymą ir greitą dizainą, kūrybiškus sprendimus, kurie įneša spalvingumo ir modernumo.

Kruopščiai apsvarstę spalvų gamas, tipografiją ir esminius dizaino principus, mūsų komanda dirbs su jumis kiekviename žingsnyje kuriant įspūdingą ir prieinamą grafiką, kuria didžiuositės atstovaudami savo prekės ženklą.
Nesvarbu, ar jums reikalinga paprasta „WordPress“ svetainė ar sudėtingesnė individualaus dizaino svetainė, mūsų svetainių kūrimo komanda padės įgyvendinti jūsų viziją.

Kokia nauda jums?

 • augantys pardavimai
 • daugiau potencialių klientų
 • lengvesnis būdas klientams suprasti jūsų paslaugas
 • klientų elgsenos stebėjimas jūsų internetiniame puslapyje
 • pranašumas prieš konkurentus

Taip pat gausite:

 • 1 metus nemokamai teikiamą hostingo paslaugą
 • 1 metų domeno registraciją
 • vaizdo pamokos apie svetainės valdymą ir administravimą
 • 2 metų techninę garantiją
 • 1 metų pagalbą administruojant svetainę
 • kvalifikuotą klientų aptarnavimą

Interneto svetainės kūrimo procesas

Svetainės sukūrimo procesas
Svetainės sukūrimo procesas

Norite sužinoti kainą? Esate tinkamoje vietoje!

Mūsų idėjomis tiki

Mūsų užduotis yra padėti jums ir jūsų verslui būti patraukliems internete. Mes dirbame kartu, kad sukurtume jūsų verslo sėkmę.

WordPress Interneto svetainių kūrimas

WordPress yra populiariausia ir labiausiai paplitusi turinio valdymo sistema (TVS) pasaulyje. Šiuo metu WordPress turinio valdymo sistema yra naudojama daugiau nei 26.4% visų internetinių svetainių. Ši TVS išsiskiria tuom, kad ją itin paprasta valdyti bei administruoti. Jei Jūsų verslui reikalinga reprezentatyvi svetainė – WordPress geriausias pasirinkimas.

Siūlomos paslaugos:

 • kokybiškos internetinės svetainės sukūrimas
 • patrauklaus ir unikalaus svetainės dizaino sukūrimas
 • įskiepių įdiegimas bei kūrimas
 • svetainės našumo gerinimas
 • vidiniai SEO darbai
 • virusų valymas

Kokias svetaines galima kurti naudojant WordPress?

WordPress turinio valdymo sistema buvo kurta naudoti tinklaraščiams bei blog’ų rašytojams. Visas funkcionalumas buvo pritaikytas patogiam informacinių straipsnių talpinimui. Didėjant WordPress populiarumui ir naudojimo paprastumui vis daugiau programuotojų skirdavo dėmesį įvairių įskiepių sukūrimui bei tobulinimui. Šiandien WordPress turinio valdymo sistema įprastai naudojama kuriant reprezentacinio tipo svetaines, el. parduotuves, socialinius tinklus, portfolio galerijas, forumus ar net įmonių katalogų svetaines.

WordPress turinio valdymo sistema yra paprasta naudoti, turi daugybę aprašytų gidų bei didžiulę bendruomenę, kuri gali padėti išspręsti problemas ar surasti atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Kurdami WordPress turinio valdymo sistemas visuomet suteikiame video pamokas kaip valdyti ir modifikuoti Jūsų svetainę.

Wordpress svetainių kūrimas

Domina kiek galėtų kainuoti internetinės svetainės sukūrimas?

Unikalios interneto svetainės kūrimas

Augant verslui, keičiasi ir poreikiai, todėl „WordPress“ turinio valdymo sistema ne visada yra geriausias pasirinkimas. Tokiu atveju galime pasiūlyti individualiai sukurtas ir unikalias turinio valdymo sistemas, kurios paspartins ir automatizuos jūsų verslo procesus. Ypatingą dėmesį skiriame atskirų turinio valdymo sistemų saugumui ir funkcionalumui. Mes siekiame aukščiausių rezultatų tobulindami jūsų įmonės veiklą.

Atliekame įvairias apmokėjimo, duomenų bazių, apskaitos, naujienlaiškių, statistikos ir kitų sistemų integracijas. Visa tai galima integruoti į vieną sistemą, todėl visi reikalingi duomenys gali būti lengvai pasiekiami iš vienos vietos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie galimą integraciją, susisiekite su mumis telefonu arba el.paštu.

Individualių sistemų kūrimas

Nuo veiklos pradžios sukūrėmė daugybę internetinių svetainių verslams bei privatiems asmenims, kurios iki pat šios dienos sėkmingai padeda skleisti žinią ir pasiekti potencialius klientus.

Mūsų atlikti darbai

Norite pamatyti daugiau mūsų atliktų darbų?

Dauguma įmonių turi internetinę svetainę kuri reprezentuoja vykdomą įmonės veiklą. Internetinės svetainės turėjimas yra neatsiejama kiekvieno verslo dalis. Geriau turėti paprastą ir nebūtinai tinkamai suoptimizuotą svetainę nei jokios, bet turėdami tokią svetainę negalėsite tinkamai nukreipti savo tikslinę auditoriją ir ją paversti potencialiais klientais. Interneto svetainių kūrimas yra atsakinga sproceas, kurio metu įvertiname jūsų vykdomą veiklą, teikiamas paslaugas bei tikslinę vartotoju grupe. Taip pat atsižvelgiama į konkurentus ir jų taikomas praktikas siekiant pasiekti tikslinį klientą.

Tinkamai suprojektuota ir sukurta interneto svetainė padės tiksliniam klientui greitai ir nesunkiai naviguoti bei rasti visą reikiamą informaciją apie dominančias paslaugas ar produktus. Toks informacijos pateikimas padeda vartotojui lengviau surasti ieškomą turinį bei atlikti numatytus veiksmus ir susisiekti dėl jūsų teikiamos paslaugos. Siekiant išlaikyti aukštus rezultatus interneto svetainė privalo dažnai būti atnaujinama. Prasta praktika yra turėti tą pačią svetainę daugiau nei 3-4 metus. Per šį laikotarpį įprastai rinkos ir tendencijos kinta, tad ir informacijos pateikimo būdas gali būti pritaikytas kitas. Interneto svetainė turi būti pritaikyta pagal dinamiškai kintančią vartotojų elgseną jei norima pasiekti maksimalų rezultatą iš turimos internetinės svetainės.

Meniu