Metodika

KONSULTACIJOS

Leiskite mūsų internetinių svetainių konsultantui pažvelgti į jūsų projektą ir suteikti Jums visą reikiamą informaciją.

Kuriant naują svetainę, ar atnaujinant esamą, naudinga suprasti, kaip vyksta internetinės svetainės kūrimo procesas ir nuo ko reikia pradėti.

Konsultacijos metu mes išsiaiškinsime kuo daugiau apie jūsų verslą, įvertinsime jūsų dabartinės svetainės būseną ir patarsime įmonės įvaizdžio kūrimo klausimais. Kai suprasime, ko norėtumėte pasiekti internetinėje rinkoje, galėsime sukurti jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

DIZAINAS

Koncentruojamės į klientų norus

Bendraudami su klientais visada kalbame aiškiai ir paprastai. Nebandome sužavėti žmonių įmantriais žodžiais, mūsų tikslas yra, kad mus suprastų.

Išsiaiškinus vartotojo viziją, bendro vaizdo pateikimą ir pagrindinius keliamus internetinės svetainės tikslus, sukuriame dizainą ar jo elementus ir kartu su klientais aptariame ar judame reikiama kryptimi.

PROGRAMAVIMAS

Mūsų programuotojai pateiks Jums geriausias programavimo metodikas

Pasirinkta sistema ar projektai kuriami pagal sutartas specifikacijas. Visos sukurtos svetainės yra testuojamos visose populiariausiose naršyklėse bei pritaikytos visiems ekranų dydžiams. Jei jūsų svetainėje ar sistemoje atsirado spragos ar ėmė trūkti funkcionalumo, esate reikiamoje vietoje.
Pavyzdžiui: sistemai prireikė integruotos duomenų bazės? Mūsų programuotojai glaudžiai bendradarbiaus su jūsų imonės duombazių kūrėjais, kad pasiektų nepriekaištingą kuriamo produkto rezultatą ir patenkintu visus Jūsų poreikius.

SAUGUMAS

Jūsų duomenų saugumo užtikrinimas

Veiksminga saugumo politika turėtų užtikrinti pusiausvyrą tarp duomenų ir informacijos apsaugos. Stengiamės apsaugoti mūsų sukurtus produktus nuo visų galimų įsilaužimų ar bet kokio informacijos nutekėjimo. Taip pat visada prašome klientų nepalikti jokių prisijungimų matomose vietose.

RIZIKA

Geras planas garantuoja projektą be rizikos

Norint sėkmingai įgyvendinti projektą, labai svarbu nustatyti galimą riziką. Kalbame apie biudžeto, darbų eigos ar technologijos keitimo riziką. Todėl norėdami šių aspektų išvengti, suplanuojame ir aptariame net kelis sistemos ar kuriamos svetainės variantus, bei visas galimas išlaidas ar projekto trukmės pratęsimą esant poreikiui.

Taip pat vykdydami tiek daug projektų vienu metu užtikriname, kad savo komandoje turime tinkamus žmones su tinkamais įgūdžiais.

Meniu