Apie mus

Su 9 metų patirtimi

  • Mes specializuojamės į IT sprendimus verslui, taip pat konsultuojame ir padedame naujiems verslininkams įsilieti į skaitmeninį pasaulį.
  • Neatsiliekame nuo šiandieninių technologijų ir dizaino tendencijų.
  • Mes siekiame, kuo labiau įsiklausyti ir suprasti klientų poreikius bei norus.

Mūsų stiprybės

Tvirti tarpusavio santykiai

Mūsų darbo etika, vertybės ir principai buvo pagrįsti idėja, sukurti tvirtą, ilgalaikę partnerystę su klientais ir darbuotojais.

Entuziazmas

Mes investuojame save, į mūsų pačių kuriamus projektus. Entuziastingai domimės technologijomis ir mėgstame laiku rasti sprendimus kiekvienai mūsų kliento problemai.

Kokybė

Mes pristatome skaitmeninius produktus, nuolat atnaujindami ir tobulindami procesą. Naudojame naujausias technologijas, metodiką ir praktiką, kad užtikrintume aukščiausią kokybę.

Universalumas

Mes naudojame skaitmeninius įrankius, kuriuos galima pritaikyti kiekvieno kliento norams ir poreikiams. Surasime problemą ir pritaikysime geriausius sprendimus.

Paslaugos

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Elektroninės parduotuvės kūrimas

Dirbame su populiariausiomis elektroninės prekybos paltformomis tokiomis kaip PrestaShop, WooCommerce bei OpenCart. Patarsime ir parinksime Jūsų verslui tinkamiausią sprendimą.

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas

Kuriame įvairaus pobūdžio internetines svetaines su populiariausiomis turinio valdymo sistemomis. Užtikriname nesunkų bei patogų svetainės administravimą ir valdymą.

Web aplikacijų kūrimas

Web aplikacijų kūrimas

Kai paprastų ir iš anksto paruoštų sprendimų nepakanka greitai besikeičiančioms įmonėms, siūlome specialiai pritaikytą internetinių programų kūrimą, kitai jūsų programai ar „SaaS“ produktui.

Meniu