Patrauklus internetinis puslapis! Kaip jį sukurti?

PATARIMAS NR. 1

Puslapis turi būti lengvai naviguojamas

Internetinio puslapio lankytojai turi matyti jūsų produktus ar atliekamas paslaugas, be didelių pastangų. Vartotojai nėra linkę praleisti daug laiko paieškose, jūsų internetiniuose labirintuose, kad surastų Jiems reikiamą prekę ar paslaugą.
Žinoma, visiškai tokie pat patarimai galioja kontaktams. Telefono numeris ir elektroninis paštas turėtų būti randamas greitai ar net pirmame puslapyje. Gal paskambinęs klientas turės Jums puikų sandorį?

PATARIMAS NR. 2

Naudokite savo nuotraukas

Interneto platybėse galima rasti begalę nuotraukų, atitinkančių bet kurią specialybę ar produktą, tačiau ​​daug geriau naudoti Jūsų darbuotojų, patalpų, produktų ar kitas nuotraukas, kurios susijusios su jūsų paslaugoms, nes tai padeda užmegzti pasitikėjimą su potencialiais klientais.

PATARIMAS NR. 3

Reguliariai atnaujinkite savo svetainę

Nesvarbu, kokioje srityje dirbate, lankytojai domisi tuo, kas nauja. Jei jie pažvelgs į jūsų tinklaraščio puslapį ir pastebės, kad paskutinis jūsų straipsnis buvo paskelbtas prieš 3 metus, jiems kils abejonių, kad:
Jūsų puslapis nėra pildomas, jo niekas neadministruoja.
Jūsų tinklaraščio įrašai yra pasenę ir juose gali būti informacija, kuri, dabartiniu metu, gali būti neteisinga.
Reguliariai į savo svetainę įtraukdami aukštos kokybės turinį, sužavėsite savo naujus lankytojus ir suteiksite ankstesniems lankytojams priežastį dar kartą grįžti į jūsų svetainę.

PATARIMAS NR. 4

Užtikrinkite, kad jūsų internetinė svetainė būtų pritaikyta mobiliesiems

Vis daugiau žmonių naudojasi mobiliaisiais įrenginiais naršydami internete, o ne darbalaukiuose. Nuo to laiko atotrūkis tarp mobiliojo ir kompiuterio naudojimo tik didėjo. Tokiu atveju jūsų svetainė turi būti pritaikyta mobiliesiems. Tai reiškia, kad turite reaguojančią svetainę, kurioje pateikiama jūsų svetainės versija, optimizuota konkrečiam įrenginiui, užtikrinant geriausią įmanomą vartotojo patirtį.

PATARIMAS NR. 6

Pateikite išsamų puslapį „Apie mus

Kai kas nors lankosi jūsų internetinėje svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje, neišvengiamai norės sužinoti apie jūsų įmonės dydį, jūsų darbuotojų skaičių ir kiek metų esate rinkoje. Tai ypač svarbu internetinėms įmonėms, kurios neturi fizinės parduotuvės ar sandelio, į kurį galima nuvykti ir tiesiogiai apžiūrėti prekes. Jūs turite mokėti juos įtikinti, kad jūsų veikla yra tikra.

Meniu