Ką Jums sako mygtukas?

Kuriant mygtukus, svarbu nepamiršti būsenos tikslo.

Norime plačiau papasakoti apie 5 skirtingas mygtuko būsenas, kurios tikrai turi didelės įtakos jūsų internetinėje svetainėje.

1. Užvedimo būsena
Mygtuko dizainas turi būti sukurtas taip, kad nurodytų, jog mygtuką galima spustelėti. Įprasti stiliai tamsina / šviesina fono spalvą arba keičia mygtuko aukštį ar padėtį.
2. Fokuso būsena
Šiame dizaine naudojamas standartinis kontūras aplink mygtuką. Kadangi ši būsena yra orientuota į prieinamumą, gali būti naudinga laikytis konvencijos, kad būtų lengviau suprasti.
3. Aktyvi būsena
Aktyvi būsena dažnai yra nepakankamai naudojama, tačiau ji padeda „plokščio“ stiliaus dizainui. Naudojant įvairius įvesties įrenginius, peles, klaviatūras, ne visada aišku, kada atlikote „paspaudimo“ veiksmą. Naudodami aktyvią būseną galite sukurti subtilių vaizdinių užuominų, kad mygtukas buvo paspaustas.
4. „Neleidžiama“ spausti būsena
Išjungta mygtuko būsena turėtų būti sukurta taip, kad būtų pasakyta, jog veiksmas šiuo metu negalimas. Jei nenorite keisti mygtukų spalvų ir stiliaus, tiesiog sumažinkite mygtuko ryškumą. Taip pat pašalinus bet kokius šešėlius ar pakilimus, bus lengviau perduoti pranešimą, kad spausti negalima.
5. Įkėlimo būsena
Įprastas įkėlimo ar apdorojimo mygtuko metodas yra piktogramos, dažnai animuotos. Naudojant suktuką arba įkėlimo piktogramą, kuri sukasi apdorojimo metu, bus parodytas veiksmas, kad turite laukti.
Meniu