Jūsų „Google Analytics“ gidas

„Google Analytics“ suteikia išskirtinių įžvalgų apie vartotojų elgseną internetinėje svetainėje. Šio įrankio integracija tiesiog yra PRIVALOMA kiekvienoje svetainėje. Pasitelkus šio įrankio pagalbą galime sužinoti tokių vartotojų duomenų kaip:

  • Kiek laiko ir kuriame puslapyje praleido;
  • Sugrįžtančių vartotojų statistika;
  • Vartotojų amžiaus grupę;
  • Kokį įrenginį naudoja;
  • Iš kokios šalies ir miesto;
  • Puslapių užkrovimo laiką;

Aukščiau išvardinti punktai yra tik dalis viso teikiamo funkcionalumo. Praleidžiant vis daugiau laiko analizuojant ir suprantant savo vartotojo elgseną galima pradėti ruošti tikslinę strategiją ir planą jūsų naujai kuriamam turiniui.

Elektroninė prekyba

„Google Analytics“ suteikia išskirtines įžvalgas elektroninės prekybos parduotuvėms. Galima segmentuoti klientus į grupes ir analizuoti kokie produktai Jiems buvo aktualiausi tam tikru sezonu pagal gyvenamą vietą, naudojamą įrangą ar amžiaus grupę. Žinant šią statistiką lengviau galėsite parinkti naujas akcijas, pasiūlymus bei visą tai perkelti į reklamines kampanijas.

Sužinokite iš kur atvyksta vartotojų srautas

Perkate reklamą internete, o gal tiesiog esate aktyvūs socialiniuose tinkluose? Pasinaudoję „Google Analytics“ teikiamomis paslaugomis galite sužinoti iš kur ir kiek vartotojų atvyksta iš reklamos kampanijų, socialinių tinklų ar kitų puslapių. Taip galite sužinoti ar jūsų įdėtas darbas atsiperka ir duoda Jums tinkamų rezultatų. Taip pat galite įvertinti ar perkama reklama duoda realios nauodos.

Iškyla problemų įsidiegiant „Google Analytics“? Parašykite mums ir mes Jums padėsieme

Meniu