Mobiliesiems įrenginiams pritaikytų internetinių svetainių nauda Jūsų verslui

Mobilieji telefonai jau prieš daugelį metų pakeitė mūsų visų gyvenimus. Šiandien mobilųjį telefoną turime praktiškai kiekvienas ir kasdien praleidžiame labai daug laiko naršydami internete ar naudodamiesi įvairiomis programėlėmis.

Daugelyje pasaulio valstybių mobiliųjų telefonų naudojimosi skaičius yra daug didesnis nei nešiojamųjų ar stacionarių kompiuterių. Mobiliesiems telefonams pritaikytų internetinių svetainių kūrimas šiandien yra vienas iš esminių elementų, jeigu norima savo paslaugas pateikti klientams pilnavertiškai.

Užkrovimo greitis.

Mobiliems įrenginiams pritaikytos ir kokybiškai sukurtos internetinės svetainės, mobiliuose įrenginiuose, visuomet greitai užsikrauna ir yra pritaikytos greitai informacijos paieškai. Kuo greičiau užkraunamas visas tinklalapio turinys, tuo didesnį pranašumą Jūs įgaunate prieš savo konkurentus.

Patogesnis kontaktavimas ir Jūsų įmonės suradimas.

Naršymas internetiniuose portaluose, naudojantis mobiliuoju įrenginiu, turi labai didelį privalumą. Pasinaudojant „Click-to-call“ funkcija vienu mygtuko paspaudimu galima pradėti skambutį ir pasiteirauti apie norimas paslaugas, taip pat pasinaudojant „GoogleMaps“ galimybėmis klientas gali greitai susirasti artimiausią maršrutą iki Jūsų parduotuvės ar ofiso.

Geresnis Jūsų internetinės svetainės reitingavimas.

Nepaslaptis, kad tokios paieškos platformų gigantės, kaip „Google“, ar „Yahoo“ smarkiai palaiko internetines svetaines, kurios yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams. Tokios svetainės yra geriau reitinguojamos paieškose ir vaizduojamos aukštesniuose puslapiuose nei tos, kurios tokios integracijos neturi.

Būsite visur ir visada pasiekiami.

Nėra geresnio jausmo už žinojimą, kad klientas gali naršyti Jūsų internetinėje svetainėje jam norimu metu. Sėdint automobilyje, važiuojant viešuoju traukiniu, gulint paplūdimyje, sėdint parke – Jūsų internetinė svetainė gali būti pasiekiama iš bet kur. Taine tik suteikia komfortą Jūsų klientui, bet ir sudaro daug geresnį įvaizdį apie Jus.

Konkurencinis pranašumas.

Internetinė svetainė, kuri yra pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, suteikia Jums galimybę būti geresniu už konkurentus. Jeigu konkurentai nėra pasirūpinę tokia adaptacija, tuomet didelė tikimybė, kad Jūsų internetinė svetainė sužavės potencialius klientus ir sudarys geresnį pirmąjį įvaizdį. Tokios pritaikytos internetinės svetainės garantuoja, kad Jūs, o ne Jūsų konkurentai, sulauksite lankytojų dėmesio.

Meniu