„Flash“ pagrindu sukurtas turinys bus blokuojamas jau nuo 2021 metų pradžios

Populiarios interneto naršyklės, tokios kaip „Chrome“, „Microsoft Edge“ ir „Safari“, jau pradėjo riboti „Flash“ įskiepių naudojimą, o dabar šios platformos kūrėja „Adobe“ paskelbė, kad iki 2020-ųjų pabaigos galutinai nutrauks jos palaikymą.

Atviri standartai, tokie kaip HTML5, WebGL ir WebAssembly, bėgant metams nuolat tobulėjo ir yra tinkamos „Flash“ turinio alternatyvos. Be to, pagrindiniai naršyklių pardavėjai integruoja šiuos atvirus standartus į savo naršykles ir atima daugumą kitų papildinių (pvz., „Adobe Flash Player“). “Adobe” paskelbdami savo verslo sprendimą 2017 m., iš anksto pranešę prieš trejus metus, tikėjosi, kad tai yra pakankamai laiko kūrėjams, dizaineriams, įmonėms ir kitoms šalims perkelti esamą „Flash“ turinį į naujus, atvirus standartus.

„Adobe“ ir toliau išleis įprastus „Flash Player“ saugos nustatymus, išlaikys OS ir naršyklių suderinamumą bei pridės funkcijas ir galimybes, kurias „Adobe“ nustatė iki 2020 m. pabaigos.

Klientai neturėtų naudoti neleistinų „Flash Player“ versijų. Neleistini atsisiuntimai yra įprastas kenkėjiškų programų ir virusų šaltinis. „Adobe“ neatsako už neleistinas „Flash Player“ versijas, o klientai visiškai prisiima atsakomybę už naudojimąsi tokiomis versijomis

Norėdami gauti naujausią „Flash“ palaikomų naršyklių ir operacinių sistemų sąrašą, apsilankykite http://www.adobe.com/products/flashplayer/tech-specs.html. Atminkite, kad artėjant prie pabaigos datos „Flash“ palaikomų naršyklių ir operacinių sistemų skaičius gali sumažėti, todėl „Adobe“ labai skatina klientus pereiti prie kitų standartų.

Mes rekomenduojame visiems vartotojams išinstaliuoti „Flash Player“ iki naujųjų metų. „Adobe“ paprašys vartotojų pašalinti „Flash Player“ iš savo kompiuterių vėliau šiais metais, o „Flash“ pagrindu sukurtas turinys bus blokuojamas.

Meniu