Ar pigiau yra geriau?

Pigią internetinę svetainę renkasi dažniau? KODĖL?

Nes svarbu turėti svetainę, nesvarbu kokią, svarbu pigiai.
Taip mąsto daugelis smulkių verslininkų. Mes esame šios srities specialistai ir galime pasakyti, kad tai NĖRA geras pasirinkimas.

Technologijos tobulėja ir kinta pakankamai greitai. Mūsų gerai žinomas Google paieškos šaltinis atlieka didelį darbą sukurtų svetainių paieškoje, todėl pigios, neišdirbtos ir dėmesio netraukiančios svetainės nėra efektyvios, o jų trukmė internetinėje erdvėje yra trumpa, nes “nepasiteisino”, kaip daugelis, turėję svetainę, bet jos atsisakę, pasakytų. NETIESA

Internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė tai jūsų pinigų šaltinis, kuris atveda Jums klientus, atsiliepimus bei svarbiausia pinigus.
Svetainė nėra kuriama sau, kad kažką įrodyti, kuriama kitiems, potencialiems klientams, kitoms įmonėms, jūsų būsimiems partneriams. Pirmas įvaizdis yra labai svarbus, tai atspindi kad jūs dirbate ties savo tikslu, kad siekiate parduoti savo kokybiškas paslaugas.

Jeigu informacijos trūksta ar ji yra nekonkreti, trūksta svetainėje funkcionalumo už kurį pagailėjote pinigų ir svetainė vizualiai nepatraukli, kokios galimybės Jums parduoti savo kokybišką paslaugą?

Meniu