Amžinas klausimas: socialiniai tinklai ar interneto svetainė?

Dažna problema, kad verslas neįvertina svetainės ir socialinių tinklų galios, ir mano, kad geriau turėti vieną iš jų, bet ne abu kartu.
Svetainės ir socialinių tinklų suderinimas yra labai svarbus!
Interneto svetainė ir socialiniai tinklai nėra konkurencingos platformos, naudinga jas laikyti viena kitą papildančiomis priemonėmis, kurios gali veikti kartu ir sustiprinti jūsų buvimą internete.

Pavyzdžiui, svetainę galite naudoti kaip pagrindinį centrą, kuriame pristatomi jūsų produktai ar paslaugos, pateikiama išsami informacija ir per formas ar prenumeratą renkama potencialių klientų bazė.

Tuo tarpu socialiniai tinklai gali būti kanalas, skirtas bendrauti su auditorija, dalytis naujienomis ir nukreipti lankytojų srautą atgal į svetainę.

Galite abiejose platformose reklamuoti turinį, pateikdami nuorodas į tam tikras produktų kategorijas ar specialius pasiūlymus, taip pat naudotis reklama Google paieškoje.

Toks derinys leidžia pasiekti platesnę auditoriją, siekti didesnių tikslų ir sparčiau didinti matomumą internete.
Be to, turėdami interneto svetainę ir socialinius tinklus suteiksite savo verslui patikimumo.

Virš 1 milijono galimų potencialių klientų Jūsų verslui

Žengiame į tokius laikus, kai verslui greitai nebebus svarbu kokiame mieste jis įsikūręs: Vilniuje ar Šiauliuose, Plungėje ar Agluonėnų kaime, nes visi klientai bus pasiekiami internetinėje erdvėje. Šiomis dienomis socialiniais tinklais naudojasi virš 1 milijono Lietuvos gyventojų. O kiekvienas žmogus esantis šiose platformose – potencialus klientas su savo norais, svajonėmis ir poreikiais.

Viskas ko Jums reikia, tiesiog pasinaudoti socialinių tinklų reklama ir pasiekti tuos žmonės, kurie galbūt ieško Jūsų produkcijos ar paslaugų, kurias skelbiate savo interneto svetainėje.

Žmonės praleidžia neįtikėtinai daug laiko naršydami socialiniuose tinkluose, tačiau iš ten labai dažnai nuklysta į interneto svetaines.

Socialiniai tinklai yra tokia svarbi šiuolaikinių žmonių gyvenimo dalis, kad joks verslas, kuris nori tobulėti ir plėstis tiesiog negali ignoruoti šio fakto.

Tačiau vos pamatę įdomią nuolaidą, skelbiamą temą ar specialius pasiūlymus, žmonės spaudžia nuorodas ir apsilanko interneto svetainėse ir ten praleidžia dalį laiko.

Vadinasi socialiniai tinklai ir interneto svetainės turi be galo didelį ryšį.

 

Socialinių tinklų reklama – Jūsų įmonės garantas į sėkmę ir Nr. 1 į geresnį rytojų! Pasinaudokite visomis įmanomomis galimybėmis ir būkite pirmas tarp savo konkurentų.

Interneto svetainių kūrimas

Meniu