5 priežastys kodėl verta turėti internetinę svetainę

Gyvename laikais, kai internetas yra labai svarbus elementas mūsų visų gyvenimuose. Tai yra labai reikalingas dalykas ir verslui, kuris nori sėkmingai egzistuoti ir plėsti savo veiklą. Šiuolaikinis verslas turėtų puikiai suprasti, kad negalima savęs atskirti nuo šiuolaikinių technologijų ir galimybių, kurias teikia internetas. Nepaslaptis, kad nemaža dalis Lietuvos įmonių vis dar bando save įtikinti, kad jiems interneto teikiamos galimybės yra nereikalingos ir Jiems puikiai sekasi plėtoti verslą be šių dalykų, tačiau dažnai pamirštama situacija, kad visada gali būti ir gėriau. Toliau straipsnyje pateikiamos 5 priežastys kodėl Jums tikrai vertėtų turėti internetinę svetainę.

1. Internetinė svetainė padeda verslui tapti labiau matomu internetinėje erdvėje.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį Jums suteikia internetinės svetainės turėjimas yra tai, kad Jūsų verslas gali būti labiau matomas ir labiau pastebėtas klientų, kurie naudojasi paieškos platformomis (pvz: “Google”). Pagal tam tikrus raktažodžius, kurie yra naudojami Jūsų svetainėje, ji yra natūraliai aptinkama paieškos platformose. Taip pat žmonės yra linkę labiau domėtis tomis įmonėmis, kurios apie save pateikia būtent svetainės pagalba.

2. Internetinė svetainė suteikia daugiau informacijos apie produktus ar paslaugas.

Šiuolaikiniai klientai prieš įsigydami prekę yra linkę apie ją daugiau pasidomėti internete. O pats geriausias variantas apie savo prekes papasakoti plačiau yra tekstinės ir vaizdinės informacijos patogus išdėstymas internetinėje svetainėje. Gražios nuotraukos, informatyvūs tekstai visada sudomina klientą ir padaro gerą pirmąjį įspūdį apie siūlomas prekes ar teikiamas paslaugas. O pirmasis įspūdis dažnu atveju nulemia būtent tos įmonės pasirinkimą.

3. Internetinės svetainės turėjimas įmonei suteikia kokybės ženklą.

Kiekviena įmonė pasaulyje, kuri yra sėkminga ir populiari tarp visuomenės turi savo internetines svetaines, Ir kiekvienas žmogus žino, kad tų įmonių produktai yra kokybiški ir patikimi. Taip yra todėl, kad įmonės, kurios negaili investicijos į savo išvaizdą, dažniausiai negaili investicijų ir į parduodamą produktą ar paslaugą. Todėl žmonės gali pasitikėti tokia įmone ir pasitikėti, kad nusipirkę produktą gaus tinkamą prekę.

4. Turint internetinę svetainę galėsite informuoti savo klientus apie naujienas.

Kiekviena internetinė svetainė turi galimybę turėti “Naujienlaiškio” funkciją. Ši funkcija leidžia Jūsų esamiems ar būsimiems klientams, kurie yra užsiprenumeravę šią paslaugą, į asmeninius ar įmonės elektroninius paštus gauti suformuotus pasiūlymus su tam tikromis naujienomis. Naujomis atsiradusiomis prekėmis ar naujai pradedamas teikti paslaugas. Vieno mygtuko paspaudimu Jūsų naujiena pasiekia didelį kiekį žmonių.Tokia funkcija statistiškai padidina pardavimus net 5 proc.

5. “Google AdWords” reklamos išnaudojimas, turint internetinę svetainę.

Jeigu verslas turi savo nuosavą internetinę svetainę, tuomet jis yra pasiruošęs išnaudoti “Google Adwords” reklamos galimybes. Tai yra paslauga, kuri leidžia už tam tikrą mokestį, padaryti Jūsų svetainę matoma dar didesniai tikslinei auditorijai. Tokiu būdu Jūs ne tik viešinate savo įmonės pavadinimą bei darote jį dar labiau pažįstamu visuomenei, bet ir padidinate galimybę parduoti dar daugiau savo produkcijos ar paslaugų.

Meniu